Výroční členská schůze oddílu


V kulturním domě v Luženičkách se v pátek 27. ledna uskutečnila výroční členská schůze našeho oddílu. Na programu kromě zhodnocení uplynulého roku, zpráv vedoucích výprav, o hospodaření oddílu byla i volba výkonného výboru na další období. Druhou část setkání tvořila schůze s rodiči dětí, kteří reprezentují naši přípravku. Kromě interních věcí klubu bylo k dispozici i promítání fotek a videí ze soutěží a soustředění přípravky. Video z dílny Jiřího Vojáka se opravdu povedlo
Za rok 2016 byli oceněni nejlepší atleti našeho oddílu. Mezi dospělými to byl Ondřej Váchal, za mládež pak David Štefek. Mezi dětmi u dívek si cenu vysloužily Stela Provalilová, Tereza Hůrková, Nikola Strnadová a Adina Provalilová. Mezi čtveřicí kluků to byli Ondřej Hůrka, Albert Skala, Boris Pikáli a Radim Švajner. Novinkou bylo vyhlášení skokanů roku, tedy dětí, kteří svými výkony překvapily a potěšily sebe, rodiče i trenéry. Objevy roku jsou tak Matěj Zůna, Nela Pejsarová, Agáta Toupalová.

Během tříhodinového schůzování v malém sále KD v Luženičkách se řešilo co se udělalo dobře, co špatně, co nás čeká a nemine, kde budeme závodit, co budeme pořádat a kde budeme vidět!
Tak nám držte palce, sledujte nás, hodnoťte nás a buďte s námi.
Děláme všechno proto, aby jsme se v sezóně 2017 ukázali v co nejlepším světle. Děkujeme za Vaši přízeň a podporu.
Aktuální informace o našem oddílu budou i nadále nejen zde na webové stránce, ale i na naší fans stránce na facebooku.

Práce našich trenérů s dětmi za rok 2016 na videu

Další fotografie k nalezení zde