Mladí mílaři v hale


Halová sezóna v plném proudu…. Po minulém úspěšném víkendu, kdy si osobní rekordy vylepšily Ondra Váchal s Davidem Štefkem, se v Praze na Strahově představily i naše dětské složky.
Trenéři vyslali v sobotu 11. února do boje pět mladších žáků a šest mladších žákyň.
Nejlepších výsledků dosáhl Vojtěch Švajner, který nenašel přemožitele v koulařském sektoru a v závodě na 60 metrů překážek vybojoval bronzovou medaili! Mimo jiné o šest setin překonal oddílového kolegu Šimona Pajdara, který skončil čtvrtý. Náročný individuální trojboj (60,150 a 800m) absolvoval Ondřej Hůrka. Na šedesátce získal bronz a v běhu na 800 metrů si výkonem 2:34,97 stanovil nové osobní maximum na této distanci. Ve stejném rozběhu startoval i Lukáš Zvolánek, který doběhl na pátém místě. Ve štafetě na 4x200m se krajskými přeborníky stala sestava Vítězslav März, Šimon Pajdar, Vojtěch Švajner a Ondřej Hůrka! O co nejlepší výsledek bojovala i Mílařská děvčata. Kateřina Šperlová, Barbora Mifková, Štěpánka Marzová, Magdaléna Marzová, Stela Provalilová ani Eliška Höllová se ve velké konkurenci na stupně vítězů nedostala. Holky startovaly ve sprintech, na osmistovce i v dálkařském sektoru. Naše mládež se v mezikrajském soupeření jistě neztratila a vhodně si zpestřila zimní přípravu.
Závodníkům i trenérům děkujeme za reprezentaci oddílu a přejeme hodně sil do další práce.
Halový kolotoč se nezastavuje a již o nadcházejícím víkendu se na další start chystají naši starší atleti. Držte palce a sledujte nás i nadále 😉

 

Kompletní výsledky ze sobotního klání naleznete zde