krajské mistrovství přípravek v Plzni

Na dráze již naplno závodí i naše mládež. V neděli 20. května se krajského mistrovství přípravek v Plzni zúčastnila i početná skupina našich borců. Domů se nevrátila s prázdnou. Ba naopak se ziskem 9 cenných kovů – 5x stříbro, 4x bronz, zlatá medaile nám bohužel ve sbírce chybí.
Dařilo se nám především v bězích na 150m a 600m. Na sprinterské 150m byl výkonem 22,73s druhý Oliver Pikáli, jen o šest setin pomaleji proběhl tuto trať Jakub Křížek a vybojoval bronz. Mezi děvčaty v šestém běhu zvítězila skvělým časem 22,50s Zuzana Kubecová, což v součtu všech běhů stačilo na stříbrnou medaili. Mezi atletickou minipřípravkou výkon 25,33s stačil Anně Křepelové k bronzu. Na 600m pod dvě minuty stlačil svůj čas Jakub Křížek, který si za čas 1:59,08 vysloužil stříbro. Jenom o 1,82s pomalejší byla Zuzka Kubecová, které to mezi děvčaty stačilo také na druhé místo. Na stupně vítězů jí doprovodila Jana Kozáková (2:01,87). V minipřípravce pak bronz urvala Eva Kubecová časem 2:12,04. V mix štafetě na 4x200m uspěla naše čtveřice ve složení Boris, Kuba, Jana a Zuzka, když časem 2:09,18 zůstala za suverénním Petřínem na druhém místě.Tímto výkonem završila naše parta povedené vystoupení v Plzni, kde využila slunečného počasí ke kvalitním výkonům. Gratulujeme všem medailistům a děkujeme ze reprezentaci i ostatním, kteří na stupně vítězů nedosáhli. Děti sportovat baví a to je pro nás nejdůležitější, příště se třeba poštěstí i ta zlatá medaile