Běh na Svatobor

Sezónu přespolních běhů, krosů, vrchařských štací či silničních závodů zahájil v sobotu 10. března Norbert Švarc startem na Memoriálu Evy Hrabové. Ten běžce na 4,2km dlouhé trati s převýšením cca 350 metrů zavedl ze Sušice od spojnic ulic Pod Svatoborem a U Kapličky až k vrcholu schodiště před chatou Svatobor. Tento otvírák jara si nenechal ujít ani náš člen Norbert, který má rád běhy do vrchu a v konkurenci 47 borců se umístil v čase 24:13 na čtvrtém místě a ve své kategorii obsadil druhé místo, když na vítěze ztratil pouhých osm sekund. I když v sobotu panovalo jarní počasí, tak trať byla velmi náročná, protože ve vyšších polohách ještě nedošlo k úplnému odtání veškerého sněhu a snahu vyběhnout „krpál“ stěžoval i nepříjemný led. To můžete posoudit sami pomocí krásných fotek z dílny rodiny Bendů Norbertovi gratulujeme k úspěšnému vstupu do sezony a o nadcházejícím víkendu se můžeme těšit a očekávat start našich běžců na Norbiho 12ce, Memoriálu Josefa Machta či Klatovské desítce. Sledujte nás, jsme všude