Přehled halové sezony

Hala 2018 je minulostí! Shrňme si naše letošní působení pod „střechou“. Začneme od těch nejmladších…
Přípravka:
Úctyhodných 29 reprezentantů přípravky se v sobotu 10. března zúčastnilo krajského mistrovství, kde to pro mnohé byl vůbec první větší závod atletické kariéry. Mistryní se stala Vanesa Šperlová, stříbro brali Tereza Hůrková, Boris Pikáli a smíšená štafeta Pikali, Křížek, Kubecová, Kozáková, na bronzový stupínek měli právo vystoupit Jana Kozáková a Jakub Křížek.
Žáci:
Šestnáct atletů z řad starších a mladších žáků se představilo na krajském mistrovství, které se konalo 24. února. Výsledkem byl zisk 10 cenných kovů. Mistrem se stal Vítězslav März, stříbro si na krk pověsili Tomáš Topinka, Stela Provalilová, Vojtěch Švajner a Lucie Kubecová. Bronz vybojovali Ondřej Hůrka (2x), Stela Provalilová, Vojtěch Švajner a štafeta Švajner, Hůrka, Pajdar a Marz.
Junioři:
Na krajském mistrovství dospělých složek David Štefek zaznamenal výkon 2:00,84 a skončil na čtvrtém místě, Na republikovém šampionátu neproklouznul do finále a uzavřel elitní desítku. Na poloviční trati zaznamenal výkon 53,66s.
Muži:
Při celkových šesti závodních startech nejlepšího výsledku dosáhl Ondřej Váchal na Přeborech Prahy, kde zvládl 1500m za 4:09,17 a na 800m si vytvořil halový osobní rekord, poprvé pod dvě minuty, 1:59,61.
Děkujeme všem za reprezentaci našeho oddílu během halové sezóny a těšíme se na venkovní boje
Než rozjedeme pecky na dráze, budeme se v březnu a dubnu poctivě připravovat, soustředit a formu testovat a ladit na různých krosech, silničních závodech a ostatních soutěžích. Sledujte to!