Soustředění na Prášilech


Skupina našich mladých atletů se společně s trenéry vydala v termínu 8. – 11. března na šumavské Prášily, kde absolvovala soustředění před blížící se krosovou sezónou.
Pod vedením trenérů Jiřího Vojáka a Jiřího Královce se během čtyřdenního kempu v nadmořské výšce dosahující téměř 900 metrů připravovala Mílařská mládež od dorostu po žáky. V nově zvolené destinaci pro přípravu pilovala rozvoj rychlosti, vytrvalosti, obratnosti, síly a všech potřebných složek ke kýženým výkonům atleta parta ve složení: Bára Volfíková, Lucie Kubecová, Štěpánka Märzová, Jana Mlezivová, Michaela Podpěrová, Matěj Röman, Ondřej Poucha, Albert Skala, Ondřej Hůrka, ke kterým se přidal i zástupce dospělých Radek Veselý.
Počasí našim borcům přálo, absolvovali dostatečný počet tréninkových jednotek, kvalitně zregenerovali a již brzy tak mohou zahájit krosové závodní období. Díky dobré zkušenosti se do Prášil vrátí počátkem května, kdy zde budou ladit formu na dalším soustředění před dráhovou sezónou.
Prvním testem po soustředění pro mnohé bude nedělní Memoriál Josefa Machta v Tachově. Poté již se zhruba osmička mladých bude chystat na republikový šampionát dorostenců a žáků, který se koná v sobotu 24.3. v Dolní Dobrouči. Sledujte nás i nadále, sezóna se rozjíždí na všech frontách
Odkaz na kompletní fotogalerii ze soustředění: http://chodovskejkral.rajce.idnes.cz/prasily2018/#