Závěr halové sezony


Definitivní tečku za letošní halovou sezónou udělala naše přípravka:) Ta se dnes ukázala v nafukovací hale na pražském Strahově v rámci Mistrovství Plzeňského kraje nejmladšího žactva.
Celkem se v šesti disciplínách + závěrečných štafetách představilo čtrnáct našich zástupců. Z Prahy si naši mladí kromě plno zkušeností a zážitků přivezli čtyři medaile a plno dalších umístění v elitní šestce, osmičce či desítce 🙂
Ze všech našich nadějí nejvíce zazářila Adina Provalilová, která zvítězila v běhu na 60 metrů překážek, doběhla druhá v běhu na 150 metrů i na hladké šedesátce a zaznamenala tak medailový hattrick.
Čtvrtou medaili do naší sbírky přidala Adéla Pivoňková, kdy v soutěži hodu plným míčem obsadila bronzovou příčku.
V Praze startovala sestava ve složení: Adina Provalilová, Adéla Pivoňková, Adriana Dančová, Agáta Skalová, Nela Chmelíková, Eliška Marková, Tereza Hůrková, Veronika Zůnová, Amálie Hašková, Vanesa Šperlová, Natálie Lahodová, Nikola Strnadová, Boris Pikáli, Dominik Šperl.
Gratulujeme děvčatům k medailím a všem ostatním za předvedené výkony. Poděkování patří i rodičům dětí, kteří pomohli s dopravou na závody a byli také důležitou podporou během závodního dne.
Více info se dozvíte v článku, který se objeví v Domažlickém deníku. Tímto je pro nás sezóna v hale minulostí a nyní již huráá ven. Než se za dva měsíce rozjede závodní kolotoč na oválech, ukážeme se na několika krosech, které nám zpestří jarní přípravu 🙂
Výsledky našich závodníků: http://online.atletika.cz/vysledky/27894/0/2
Více fotek se časem objeví na:
http://pripravkamilari.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_Plzenske…/

Foto našich dětí a trenérů pořídil Pan Lahoda.