Vyhlášení ankety Sportovec Domažlicka pro rok 2017

V pátek 16. března proběhlo v nově zrekonstruovaném sále Hotelu Šumava v Horšovském Týně slavnostní vyhlášení ankety Sportovec Domažlicka za rok 2017. Mezi vyhlašovanými se z našeho oddílu představili Vojtěch Švajner a Ondřej Váchal.
V kategorii mládeže do 18 let, kde komise vybrala deset nejlepších bez udání pořadí, si pro cenu na pódium došel Vojtěch Švajner, který měl tu čest se postavit vedle olympijské vítězky v běhu na lyžích Kateřiny Neumannové, která byla vzácným hostem pátečního galavečera.
Mezi dospělými se v kategorii jednotlivců prosadil Ondřej Váchal, který obsadil šesté místo a převzal ocenění od horšovskotýnského starosty Václava Mothejzíka.
Jsme rádi, že jsme mohli být součástí večera, kterým provázel komentátor ČT Sportu Tomáš Budka. Zároveň nás těší, že náš oddíl byl vidět v této mnohdy diskutabilní anketě. Za fotky děkujeme Lucii Švajnerové a Pompimu