Zlatá tretra Ostrava

Ve středu 28. června se v Ostravě konal největší tuzemský atletický mítink – Zlatá Tretra. Jeho součástí byl letos i náš zástupce Ondřej Váchal. Ten se představil v národním programu v druhém běhu na 1500 metrů. V čas jeho závodu se začal stadion pomalu a jistě zaplňovat, což znamenalo, že již běžci mílaři měli potřebnou bouřlivou atmosféru. Ondra v závodě, kde došlo k hodně kontaktům a změnám tempa, obsadil osmé místo a cílovou pásku proťal v čase 4:08,50, což je jeho stabilní výkon v letošní sezóně. Pro Ondru byla tato účast na Zlaté Tretře velkou zkušeností, zážitkem a hnacím motorem do budoucna. Již jen proto, že na rozcvičovacím stadionu mohl sledovat předzávodní režim hvězd jako jsou Usain Bolt, Mo Farah, David Rudisha, Wayde Van Niekerk a dalších. Ulovil i několik parádních fotek s atlety z absolutní světové špičky 🙂
Děkujeme Ondrovi za reprezentaci při premierovém startě na Zlaté Tretře a přejeme úspěšnou druhou část sezóny.