Soutěž mladšího žactva 3.kolo


Třetím kolem pokračovala i soutěž mladšího žactva, když se na plzeňském Petříně prezentovali i naši mládežnici. Kluci se ziskem 68 bodů obsadili 2. místo, děvčatům 83 bodů stačilo na nepopulární 4. místo.
Cenu za nejpilnějšího bodového přispěvovatele získali: David Blacký a Radim Švajner (oba 14 b), mezi děvčaty 17 bodová Andrea Šleisová.
Bratři Pikálové se seřadili na 2. a 3. místě na 60m, kde je v cíli dělilo jen 7 setin. Oblíbený kilák ovládli naše děvčata v následujícím pořadí: Šleisová, Kozáková, Skalová a černý petr zbyl na Terezu Hůrkovou.Ale napínavý finiš, kde druhou a čtvrtou dělilo pouze 109 setin, posune zkušenostmi hodně daleko. Stříbro nám pak náleželo za štafetu 4x60m ve složení: Cimbolincová, Kozáková, Šleisová, Kubecová.
Dvojice Žáček a Fichtlová si v krikeťáku vyházeli bronzové pozice. Bára Fichtlová k tomu ještě přidala bronz ve vrhu koulí, kde u chlapců mimo jiné zvítězil Radim Švajner. Umístění na prvních třech místech nám neunikla ani ve skoku dalekém či vysokém, ale to již zkoukněte v kompletních results: https://online.atletika.cz/vysledky/39929/0/2
Děkujeme všem za reprezentaci a přejeme úspěšné pokračování sezony.
Závěrečné kolo soutěže je na programu 5. září a pořádáme ho na našem stadionu my. Tak doufáme, že přijdete pomoc, zafandit a podpořit mladé.

 

Autor: Ondřej Váchal