Klubové rekordy


Disciplína výkon jméno kdy+kde výkon jméno kdy+kde
60m 7,63 hala Svatoš Martin 94 Praha 2013 8,67 Blechová Beáta 94 Plzeň 2008
100m 11,99 Svatoš Martin 94 Domažlice 2013 13,98 Saarová Anna 96 Domažlice 2011
150m 19,19 Cenefels Filip 94 Praha 2012 21,39 Řezníčková Tereza 94 Plzeň 2008
200m 23,75 Štefek David 99 Klatovy 2016 32,12hala Müllerová Denisa 95 Praha 2011
300m 37,33 Štefek David 99 Sušice 2016 46,88 Řezníčková Tereza 94 Domažlice 2009
400m 51,50 Štefek David 99 2016 Klatovy 68,52 Bozděchová Martina Plzeň 2010
600m 1:26,89 Váchal Ondřej 94 Domažlice 2013 1:54,9 Grešlová Daniela Nýřany 2013
800m 1:56,86 Štefek David 99 Plzeň 2016 2:22,04 Beroušková Kateřina 91 Stará Boleslav 2007
1000m 2:32,01 Chlada Martin 93 Sušice 2011 3:01,85 Beroušková Kateřina 91 Sušice 2009
1500m 4:01,44 Chlada Martin 93 Domažlice 2011 4:40,11 Beroušková Kateřina 91 Praha 2009
míle 4:25,35 Chlada Martin 93 Klatovy 2012 5:34,53 Hinterholzingerová Jana 94 Bělá nad Radbůzou 2013
2000m
3000m 8:47,99 Chlada Martin 93 Klatovy 2012 10:12,32 Beroušková Kateřina 91 Ostrava 2009
5000m 15:00,18 Chlada Martin 93 Ostrava 2011 19:54,12 Brantlová Jana 95 Sušice 2013
10000m dráha 31:18,81 Voják Jiří 88 Bílina 2011
10000m silnice 32:47 Voják Jiří 88 Praha 2008 39:27 Beroušková Kateřina 91 Praha 2009
půlmaraton 1:08:00 Voják Jiří 88 Pardubice 2011 1:36:46 Fronková Anna 72 Poběžovice 2014
maraton 3:02:02 Veber Tomáš 74 Plzeň 2011
hodinovka 17822 Veber Tomáš 74 Plzeň 2010 9 390 Beroušková Barbora 00 Plzeň 2011
dálka 5,97 Královec Lukáš 85 2009 4,45 Papežová Eliška 00 Písek 2014
výška 1,76 Královec Lukáš 85 Sušice 2009 1,36 Wabneggerová Eliška 99 Písek 2014
trojskok 12,29 Královec Lukáš 85 Sušice 2010
tyč
60m př. 13,07 Saro Martin 01 Plzeň 2014 12,70 Grešlová Daniela 00 Domažlice 2013
100m př. 20,14 Bozděchová Martina 94 Klatovy 2010
110m př. 19,15 Královec Lukáš 85 Sušice 2009
200m př. 28,80 Cenefels Filip 94 Domažlice 2015 36,00 Wabneggerová Eliška 99 Plzeň 2008
300m př. 44,68 Cenefels Filip 94 Kladno 2011 53,53 Bozděchová Martina 94 Plzeň 2010
400m př. 60,40 Cenefels Filip 94 Plzeň 2016
1500m př. 4:40,43 Chlada Martin 93 Třinec 2008 5:46,97 Janečková Veronika 92 Ostrava 2009
2000m př. 6:20,26 Chlada Martin 93 Ostrava 2009 7:56,53 Brantlová Jana 95 Jablonec 2013
3000m př. 9:09,31 Chlada Martin 93 Slovinsko 2012 11:21,04 Beroušková Kateřina 91 Jablonec 2009
Koule 2kg 10,76 Papežová Eliška 00 Domažlice 2013
Koule 3kg 9,89 Saro Marin 01 Písek 2014 11,20 Chodorová Aneta 94 Nové Město nad Metují 2012
Koule 4kg 9,44 Chodorová Aneta 94 Praha 2013
Koule 6kg 13,96 hala Svatoš Martin 94 Praha 2013
Koule 7,26kg 12,41 Svatoš Martin 94 Nýřany 2013
Disk 1kg 29,30 Chodorová Aneta 94 Nové Město nad Metují 2012
Disk 2kg 22,67 Dvořák Matěj 93 Nýřany 2011
Kladivo 3kg 15,37 Papežová Eliška 00 Plzeň 2014
Oštěp 500g 43,19 Chodorová Aneta 94 Nové Město nad Metují 2012
Oštěp 600g 46,83 Chodorová Aneta 94 Klatovy 2012
Oštěp 800g 70,42 Svatoš Martin 94 Plzeň 2014
kriket 49,52 Říha Štěpán 02 Písek 2014 55,96 Papežová Eliška 00 Domažlice 2013
Vrh. čtyřboj 1345 Papežová Eliška 00 Plzeň 2014
4×60 38,57 Říha, Hikl, Kutil, Pajdar Plzeň 2014 35,20 Žikmundová, Zdychyncová, Veselá, Bognerová Klatovy 2014
4×100 47,75 Brožík, Ledvina, Tauer, Chlada Nýřany 2011 61,53 Valečková, Ježková, Groslová, Mulerová Plzeň 2010
3×300 2:30,51 Blechová,Krausová,Krejbichová Plzeň 2008
4×300 3:28,60 Voráčová, Papežová, Veselá, Wabnegerová Plzeň 2014
4×400 3:38,41 Královec, Votava, Hnyk, Kovařík Sušice 2009 4:45,47 Bozděchová, Grösslová, Chladová, Brantlová Klatovy 2010