2. ročník Běhu Zelenovským údolím


Máme za sebou 2. ročník Běhu Zelenovským údolím. Ten proběhl v sobotu 12. května v přírodním parku Zelenov za slunečného a teplého počasí, kdy teploty dosahovaly až k letní 25° hranici. Oproti loňsku byl znát nárůst počtu závodníků, který se vyšplhal na hodnotu 309 borců! Děkujeme všem závodníkům, divákům, rodičům, přátelům atletiky, organizátorům, Bendům (za fotky) a ostatním členům, kteří se podíleli na zdárném průběhu sobotního závodu!
Samozřejmě jsme i závodili – děti, mládež, dospělí i organizátoři.
Nepočítaje vložený závod na jeden kilometr startovalo celkem 68 Mílařů, což je bezpochyby účastnický rekord našich členů v některém z přespolních běhů! Závodilo se na tratích od 100 metrů do 8km.
Přinášíme přehled umístění Mílařů na stupních vítězů:
1.místo: muži do 40 let a absolutně Jiří Voják, ženy do 35 let a absolutně Jana Hinterholzingerová, ženy nad 35 let Anna Fronková, Dorostenky Barbora Volfíková, starší žáci Ondřej Hůrka, mladší žákyně Lucie Kubecová, přípravka st. kluci Jakub Křížek, přípravka st. dívky Jana Kozáková, přípravka ml. dívky Anna Křepelová.
2.místo: muži do 40 let a absolutně Ondřej Váchal, Vítězslav Fronk muži nad 40 let, starší žákyně Barbora Vogeltanzová, mladší žáci Albert Skala, přípravka st. kluci Boris Pikáli, přípravka st. dívky Zuzana Kubecová, přípravka ml. kluci Lukáš Blacký.
3. místo: starší žáci Vojtěch Švajner, mladší žáci Štěpán Holomoj, mladší žákyně Nikola Strnadová, přípravka ml. dívky Eva Kubecová.
Gratulujeme medailistům, ale i ostatním co zabodovali do regionálních seriálů a všem kdo s námi strávil sobotní akční den. Zvláštní dík patří holkám z kavárny L – Caffe, které se staraly o pitný režim a žaludky všech aktérů, díky společnosti b2k zase máte krásná žlutá trička. Děkujeme a těšíme se na příští rok